O NAS

„ Pasja, pasja, trzeba mieć pasję! … przetrwa ten, kto stworzył swój świat” *

To właśnie z pasji i miłości do mody powstała nasza marka, która tworzy bieliznę nocną dla kobiet, aby czuły się i wyglądały wyjątkowo.
Kobiecość niejedno ma imię, ale zawsze takie samo naturalne piękno. Staramy się podkreślić Twoją urodę oraz osobowość. Pragniemy abyś czuła się komfortowo i szalenie kobieco!
Naszym wyróżnikiem jest różnorodność i pomysłowy design połączony ze świetną konstrukcją zarówno w stylu chic, glamour i casual. Podkreślamy naszą indywidualność projektując większość wzorów, które zdobią nasze produkty.
Szyjemy głównie z dzianin bawełnianych, wykończonych na etapie produkcji tak, by uzyskać ekskluzywny wygląd, komfortową elastyczność i gładkość oraz miękki chwyt. Kupujemy je w Polsce, od rzetelnych, zaufanych producentów, którzy posiadają certyfikaty na swoje produkty.
Z dużą dbałością wybieramy dodatki – guziki i koronki pochodzą od sprawdzonych dostawców a kokardki sami projektujemy i szyjemy .
Nasz zespół tworzy grupa fantastycznych kobiet, które są bardzo zaangażowane w to, co tworzą. Nie idziemy na żaden kompromis, gdy chodzi o jakość!
Wszystko to sprawia, że jest to odzież wyjątkowa , w której możesz spać, spędzać leniwe chwile w ciągu dnia lub podarować ją w prezencie.
Dbamy o każdy detal ponieważ wiemy, jak ważna jest Twoja wygoda i Twój wypoczynek.

Jesteś naturalnie piękna!
Pamiętaj o tym każdego dnia…

– * Artur Domosławski – Kapuściński non-fiction